Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Bozcaada’nın gözde konaklama noktalarından biri olan Kamelya Butik Otel, konuklarına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Otel, özenle tasarlanmış ve yenilenmiş bir konseptle ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Emel Uğurluer ve ekibi, otelin felsefesini “Müşterilerimiz Kraldır, Krallar Müşterimiz” sözleriyle özetlemektedir. Dinlenme, huzur, temizlik ve doğal lezzetler konusunda iddialı olan otel, misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor.

Bahçedeki kamelya veya çimler üzerinde kahve içmek, konukların stresini ve yorgunluğunu atabilecekleri muhteşem bir ortam sunar. Otel, merkeze yakınlığıyla şehrin içinde olmanın konforunu yaşatırken, aynı zamanda bahçesiyle de doğanın tadını çıkarmak isteyenlere hitap eder.

Modern tasarıma sahip odaları, farklı kişi sayılarına uygun olarak düzenlenmiştir. Ayrıca, konuklara daha lüks bir konaklama deneyimi sunan delux odalar da mevcuttur.

Kamelya Butik Otel, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlar. Huzur dolu bir tatil ve keyifli anlar için Kamelya Butik Otel’e beklenirsiniz.